uchwyt LCD Warszawa

Oglądasz wypowiedzi znalezione dla słów: uchwyt LCD Warszawa

Temat: Sprzedam Uszkodzoną navię nv35

Szukam uszkodzonej Navii nv35. Pękł mi wyświetlacz i zależy mi na zakupie jakkolwiek uszkodzonego urządzenia lub samego wyświetlacza razem z powłoką dotykową.

Sprzęt może być bez zasilacza, uchwytu pudełka papierów itd itd

Sprawa pilna.

Ewentualnie kupię w cenie do 180 zł używana navię nv35 pod warunkiem, że jest w pełni sprawna i kompletna z akcesoriami.

Jestem z Warszawy. Jeżeli jest niedalko moge podjechać i odebrać osobiście.


Jednak chce sprzedać ten sprzęcik. Koszt naprawy w serwisie jest równy zakupie nowego urządzenia, więc SPRZEDAM USZKODZONA NAVIĘ NV35

Urządzenie było używane tydzień, jest odblokowane, na życzenie mogę wgrać dodatkowe oprogramowanie.
W komplecie wszystko co daje biedronka: pudełko, dokumenty, uchwyt na szybę, zasilacz samochodowy. Urządzenie jest teoretycznie na GWARANCJI.
Uszkodzona jest jedynie powłoka dotykowa na wyświetlaczu. LCD jest w 100% sprawny, urządzenie się uruchamia. Poza pajęczynką na wyświetlaczu brak jakichkolwiek oznak używania.

http://allegro.pl/show_item.php?item=501710744

Temat: jak przymocować telewizor na ścianie
Mielismy problem, żeby przymocować telewizor LCD na ścianie. Okazalo się, ze haki mozna kupic, ale sprzedawcy nie potrafili nam wskazac firmy profesjonalnie mocującej te uchwyty do telewizora. Jeden sprzedawca polecił nam montera, ktory mialby wykonac te usluge za... 350 zl! Oczywiscie nie skorzystalismy, bo nawet jak na Warszawe to cena kosmiczna. W koncu zadzwonilismy do serwisu Samsunga, ktory co prawda oficjalnie takich uslug nie swiadczy, ale znalezlizmy tam kogos, kto nam przymocowal taki hak za 50 zl.

Przy okazji - myslalam, ze ten telewizor bedzie przylegal do sciany jak obraz, a on sporo odstaje. Czy to wina haka (kupilismy najtanszy) czy tak juz musi byc?

Temat: Plazma Sony 42'' - wygrana w konkursie - nowa z gwarancją, taniow związku z tym, że żona wygrała w konkursie plazmę, a nie potrzebujemy
tak dużego ekranu, tani sprzedam

Sony KE P42M1 + uchwyt

lokalizacja: Warszawa
http://allegro.pl/show_item.php?item=85744111


cena jak za LCD 42' HDTV, dziwni ci ludzie