UC Opole

Oglądasz wypowiedzi znalezione dla słów: UC Opole





Temat: Trasa Wroclaw-Warszawa przez Czestochowe ?





| Czy ktos z Was ma doswiadczenia jak bezbolesnie i szybko dojechac z/do
| Warszawy (do/z Bielan)? Wariant klasyczny na wprost juz chyba odpada bo
| ile mozna sie meczyc ;-). Kolega jechal niedawno przez Katowice w sumie 4
| godz 50 minut. Mapa pokazuje ze mozna sobie sciac od Czestochowy przez
| Opole, ale slyszalem ze tam droga koszmarna.

| Znacie moze jakies inne warianty tej drogi?

| Pozdrawiam i z gory dziekuje!
| uC

Wrocław -Opole (obwodnica) -Olesno --- tu jadę za GPS---Kłobuck -
"Gierkówka" -Warszawa


A to Olesno --Klobuck i dalej do Gierkowki (rozumiem ze omijasz
Czestochowe) to wyglada na mapie jako bardzo drugorzedne drogi... Jaka jest
tam nawierzchnia?

Pzdr.,
uC







Temat: Trasa Wroclaw-Warszawa przez Czestochowe ?


Czy ktos z Was ma doswiadczenia jak bezbolesnie i szybko dojechac z/do
Warszawy (do/z Bielan)? Wariant klasyczny na wprost juz chyba odpada bo
ile mozna sie meczyc ;-). Kolega jechal niedawno przez Katowice w sumie 4
godz 50 minut. Mapa pokazuje ze mozna sobie sciac od Czestochowy przez
Opole, ale slyszalem ze tam droga koszmarna.

Znacie moze jakies inne warianty tej drogi?

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
uC


Wrocław -Opole (obwodnica) -Olesno --- tu jadę za GPS---Kłobuck -
"Gierkówka" -Warszawa







Temat: Typy wyjeżdżających
Imperialista

Orange Ekstraklasa

Kolejka 2 - 1-3 sierpnia

Cracovia - Arka Gdynia 1-1
Polonia Warszawa - Piast Gliwice 1-0
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 0-1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1-1
Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków 0-2
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 2-1
Lechia Gdańsk - Łódzki KS 1-0
Polonia Bytom - Lech Poznań 02

I Liga

1. kolejka
Dolcan Ząbki - Zagłębie Lubin 0-2
Górnik Łęczna - Motor Lublin 2-1
Polonia Warszawa - Warta Poznań 1-1
Stal Stalowa Wola - Odra Opole 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock 0-1
GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków 1-1
Tur Turek - GKS Katowice 0-1
Kmita Zabierzów - Flota Świnoujście 2-1
Korona Kielce - GKP Gorzów Wielkopolski 2-0

2. kolejka
Kmita Zabierzów - GKS Katowice 1-0
Wisła Płock - GKS Jastrzębie 1-0
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 2-1
Motor Lublin - Polonia Warszawa 0-0
Korona Kielce - Górnik Łęczna 2-0
Zagłębie Lubin- GKP Gorzów Wielkopolski 2-0
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 1-0
Tur Turek - Znicz Pruszków 0-1

Ligue 1

1 kolejka:
AJ Auxerre - FC Nantes 2-1
Girondins Bordeaux - SM Caen 2-0
AC Le Havre - OGC Nice 0-1
Le Mans UC 72 - FC Lorient 1-1
Olympique Lyon - FC Toulouse 3-0
AS Monaco - FC Paris St. Germain 1-0
AS Nancy - OSC Lille 1-0
Stade Rennes - Olympique Marseille 1-0
FC Sochaux - Grenoble Foot 1-1
AFC Valenciennes - AS St. Etienne 1-0



Temat: Auto z Francji - formalności
Znalazłem coś takiego - francuski dowód rejestracyjny Certificat d'immatriculation

wzór

oraz umowa przekazania pojazdu Certificat de cession

wzór

do tego umowa k/s w wersji polsko-francuskiej

wzór

Jakich formalności nalezy dokonac we FR to ci nie powiem bo nigdy nie sprowadząłem osobiście. Natomiast w PL czeka ciebie:
- Badanie techniczne
- Tłumacz (nie znam adresu w Brzegu, najlepiej sprawdź na wykazie tłumaczy w sądzie)
- Deklaracja AKC-U w Urzędzie Celnym w Opolu
szczegóły
- deklaracja VAT-24 do Urzędu Skarbowego
- a potem to już wydział komunikacji

Deklarację AKC-U najlepiej zrób sobie sam. Pamietaj, iż akcyze liczy sie od wartości z umowy i masz 5 dni na złożenie deklaracji w UC od dnia podpisania umowy lub przekroczenia granicy. W razie wątpliwości pytaj



Temat: Zestaw 8 (07-10.11)
1.Odra Wodzisław - Górnik Zabrze 0:0
2.Ruch Chorzów - Arka Gdynia 0:0
3.Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:3
4.Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0:1
5.Motor Lublin - Górnik Łęczna 0:0
6.Odra Opole - Stal Stalowa Wola 3:0
7.Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3
8.Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie 1:1
9.GKS Katowice - Tur Turek 1:4
10.Arsenal Londyn - Manchester United 2:1
11.Fulham Londyn - Newcastle United 2:1
12.Hull City - Bolton Wanderers 0:1
13.West Ham United Londyn - Everton Liverpool 1:3
14.RCD Mallorca - Athletic Bilbao 3:3
15.Deportivo La Coruna - Espanyol Barcelona 1:0
16.CD Numancia - Betis Sevilla 2:4
17.Torino FC - US Palermo 1:0
18.Catania Calcio - Cagliari Calcio 2:1
19.SSC Napoli - Sampdoria Genua 2:0
20.Karlsruher SC - Bayer Leverkusen 3:3
21.Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayern Monachium 1:2
22.Hertha Berlin - TSG 1899 Hoffenheim 1:0
23.AS Saint-Etienne - Stade Rennes 0:3
24.AFC Valenciennes - AS Nancy 0:1
25.FC Sochaux Montbeliard - UC Le Mans 2:1
26.SM Caen - AC Le Havre 0:1
27.Spartak Moskwa - Lokomotiv Moskwa 0:1
28.Red Bull Salzburg - Austria Wiedeń 5:1
29.ADO Den Haag - SC Heerenveen 0:1
30.Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 0:0

di_canio_1922 dnia Pon Lis 10,2008 20:27:43, w całości zmieniany 1 raz



Temat: 12 kolejka (26-29.10)
1.Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:0
2.Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1:0
3.Korona Kielce - Górnik Zabrze 3:2
4.Odra Wodzisław - Jagiellonia Białystok 1:3
5.Ruch Chorzów - Polonia Bytom 2:0
6.Piast Gliwice - Polonia Warszawa 1:0
7.Kmita Zabierzów - ŁKS Łomża 0:0
8.Znicz Pruszków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0
9.Tur Turek - Odra Opole 0:3
10.Chelsea Londyn - Manchester City 6:0
11.Reading FC - Newcastle United 2:1
12.Liverpool FC - Arsenal Londyn 1:1
13.Portsmouth FC - West Ham United Londyn 0:0
14.Real Saragossa - Villarreal CF 4:1
15.Sevilla FC - Valencia CF 3:0
16.Athletic Bilbao - Betis Sewilla 0:0
17.AC Milan - AS Roma 0:1
18.SSC Napoli - Juventus Turyn 3:1
19.US Palermo - Inter Mediolan 0:0
20.SS Lazio Rzym - Udinese Calcio 0:1
21.Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema 1:1
22.Borussia Dortmund - Bayern Monachium 0:0
23.VfB Stuttgart - Bayer 04 Leverkusen 1:0
24.Paris Saint-Germain - Olympigue Lyon 2:3
25.AS Saint-Etienne - AJ Auxerre 0:0
26.UC Le Mans - Toulouse FC 1:1
27.KRC Genk - FC Brugge 1:2
28.NAC Breda - AZ Alkmaar 2:3
29.Neuchatel Xamax - FC Sion 1:3
30.Slovan Liberec - Slavia Praga

di_canio_1922 dnia Pon Paź 29,2007 09:31:47, w całości zmieniany 1 raz



Temat: Typy wyjeżdżających
FRANCJA
1. kolejka
4. sierpnia 2007
RC Strasbourg - Olympique Marsylia 0-0
Girondins Bordeaux - RC Lens 0-0
SM Caen - Nice OGC 1-0
OSC Lille - FC Lorient 1-1
AS Monaco - AS Saint-Etienne 2-0 Paris Saint Germain - FC Sochaux 1-1 Stade Rennais - AS Nancy Lorraine 2-1
Valenciennes FC - Toulouse FC 3-1
5. sierpnia 2007
Le Mans UC - FC Metz 1-0
Olympique Lyon - AJ Auxerre 2-1

BELGIA
1. kolejka
4. sierpnia 2007
FC Brugge - RAEC Mons 3-0
Racing Genk - Cercle Brugge 3-1 Zulte Waregem - Standard Liege 2-0
RSC Charleroi - KSV Roeselare 1-0
KSC Lokeren - Sint-Truiden VV 2-1
KV Mechelen - Anderlecht Bruksela 0-2 FC Brussels - KVC Westerlo 1-0
Excelsior Mouscron - KAA Gent 1-1
FCV Dender EH - Germinal Beerschot 0-0

POLSKA, 2. LIGA
2. kolejka
3. sierpnia 2007
Śląsk Wrocław - Pelikan Łowicz 1-0
Piast Gliwice - Motor Lublin 3-0
4. sierpnia 2007
ŁKS Łomża - GKS Katowice 1-1
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Tur Turek - Lechia Gdańsk 0-0
GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa 2-0 Arka Gdynia - Warta Poznań 3-1
5. sierpnia 2007
Znicz Pruszków - Kmita Zabierzów 2-1 Wisła Płock - Odra Opole 2-0



Temat: Kolejny wspaniały -ki koncert =D
Pierwszy raz na forum, ale nie na koncercie =) Jak zawsze jesteście bezkonkurencyjni! Udało mi się nawet kolegę z Opola ściągnąć specjalnie żeby Was na żywo zobaczył. Kolega nie żałuje, chociaż dopiero wstał (i jest lekko nietomny, a stóp od skakania nie czuje). Jakoś mało wytrzymała ta młodzież nie? hi hi

A jak wrażenia innych forumowiczów? Bo moje wspaniałe XD
3mcie się cieplutko




Temat: Wiosna 2008 -12 kolejka (25-28.04)
1.Legia Warszawa - Wisła Kraków 1
2.Górnik Zabrze - Korona Kielce 2
3.Cracovia Kraków - Lech Poznań 1
4.Polonia Bytom - Ruch Chorzów 0
5.Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław 2
6.ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1
7.Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
8.Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1
9.Pelikan Łowicz - Odra Opole 1
10.Kmita Zabierzów - Polonia Warszawa 2
11.Chelsea Londyn - Manchester United 1
12.Everton Liverpool - Aston Villa 0
13.Sunderland AFC - Middlesbrough FC 1
14.West Ham United - Newcastle United 0
15.Deportivo La Coruna - FC Barcelona 1
16.Getafe CF - Atletico Madryt 0
17.Betis Sewilla - Villareal CF 2
18.RCD Mallorca - Racing Santander 1
19.ACF Fiorentina - Sampdoria Genua 0
20.Reginna Calcio - Parma FC 1
21.Livorno Calcio - AC Milan 2
22.HSV Hamburg - Schalke 04 2
23.Bayerm Monachium - VfB Stuttgart 1
24.Energie Cottbus - Hansa Rostock 1
25.1.FC Nuernberg - Arminia Bielefeld 0
26.PSG - AJ Auxerre 1
27.UC Le Mans - RC Lens 1
28.Valenciennes FC - AS Nancy 0
29.Galatasaray Stambuł - Fenerbahce Stambuł 1
30.Dinamo Moskwa - Rubin Kazań 2




Temat: Wiosna 2008 - 6 kolejka (14-17.03)
1.Lech Poznań - Wisła Kraków 2
2.Cracovia - Górnik Zabrze 1
3.Odra Wodzisław - GKS Bełchatów 1
4.Ruch Chorzów - Widzew Łódź 0
5.Łódzki Klub Sportowy - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2
6.GKS Katowice - Śląsk Wrocław 1
7.Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
8.Odra Opole - Polonia Warszawa 0
9.Manchester City - Tottenham Hotspur Londyn 1
10.Portsmouth FC - Aston Villa Birmingham 1
11.West Ham United Londyn - Blackburn Rovers 1
12.Wigan Athletic - Bolton Wanderers 1
13.Valencia CF - Sevilla FC 2
14.Getafe CF - Racing Santander 1
15.Real Valladolid - Osasuna Pampeluna 0
16.AS Roma - AC Milan 1
17.Reggina Calcio - AC Siena 1
18.Cagliari Calcio - Torino FC 1
19.Udinese Calcio - Lazio Rzym 0
20.Hansa Rostock - Hertha Berlin 0
21.Karlsruher SC - Eintracht Frankfurt 2
22.VfL Bochum - VfB Stuttgart 0
23.RC Lens - Olympique Marsylia 0
24.FC Lorient - AJ Auxerre 0
25.UC Le Mans - Stade Rennes 0
26.FC Groningen - SC Heerenveen 2
27.Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven 0
28.Germinal Beerschot - Standard Liege 2
29.FC Aarau - FC Zurich 1
30.Sigma Olomuniec - Banik Ostrava 1



Temat: barcaiwisla vs knoperss vs dudusss

1. Hull City - Newcastle United 14-03-09 16:00 Anglia Premier League
2. Le Mans UC 72 - FC Stade Rennes 14-03-09 19:00 Francja 1. Liga
3. SM Caen - OSC Lille 14-03-09 19:00 Francja 1. Liga
4.Hertha BSC Berlin - Bayer 04 Leverkusen 14-03-09 15:30 Niemcy Bundesliga
5. Odra Opole - GKS Jastrzebie 14-03-09 17:00




Temat: Szalone TYpY by KędzioR
PROF

573 DERRY - UC DUBLIN 1 (1,41)
771 ŁKS ŁOMZA - JAGIELLONIA 2 (1,41)
945 SWAZILAND - ANGOLA 2 (1,42)
A04 BOCA J - ESTUDIANTES 1 (1,3)
A34 COLO COLO - P. MONTT 1 (1,39)
405 PONFERRA. - NUMANCIA 2 (2,53)
778 PODBESKIDZIE - ODRA OPOLE 1 (2,1)

STAWKA 10 zł
DO WYPŁATY 216 zł



Temat: barcaiwisla vs knoperss vs dudusss
1. Hull City - Newcastle United 14-03-09 16:00 Anglia Premier League
2. Le Mans UC 72 - FC Stade Rennes 14-03-09 19:00 Francja 1. Liga
3. SM Caen - OSC Lille 14-03-09 19:00 Francja 1. Liga
4.Hertha BSC Berlin - Bayer 04 Leverkusen 14-03-09 15:30 Niemcy Bundesliga
5. Odra Opole - GKS Jastrzebie 14-03-09 17:00



Temat: "MAYO" LT (IV edycja)- Archiwum kolejek (1 - 32)
Zestaw par:
1. Zagłębie Lubin - Odra Opole 2:0
2. Wisła Kraków - Arka Gdynia 1:1
3. Odra Wodzisław Śl. - GKS Bełchatów 1:0
4. Everton - Liverpool 0:1
5. Wigan Athletic - Mabchester City 1:1
6. AC Milan - Inter Mediolan 0:2
7. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim 2:0
8. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 2:0
9. Le Mans UC - Olympique Marsylia 1:1
10. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 0:2



Temat: Trasa Wroclaw-Warszawa przez Czestochowe ?
Czy ktos z Was ma doswiadczenia jak bezbolesnie i szybko dojechac z/do
Warszawy (do/z Bielan)? Wariant klasyczny na wprost juz chyba odpada bo ile
mozna sie meczyc ;-). Kolega jechal niedawno przez Katowice w sumie 4 godz
50 minut. Mapa pokazuje ze mozna sobie sciac od Czestochowy przez Opole, ale
slyszalem ze tam droga koszmarna.

Znacie moze jakies inne warianty tej drogi?

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
uC





Temat: Zestaw 3 (03-06.10)
1.Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:1
2.Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0
3.GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1:0
4.Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:2
5.Piast Gliwice - Łódzki Klub Sportowy 2:1
6.Cracovia - Polonia Bytom 0:1
7.GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 1:0
8.GKS Katowice - Górnik Łęczna 2:3
9.Odra Opole - Flota Świnoujście 0:2
10.Motor Lublin - Korona Kielce 1:2
11.Manchester City - Liverpool FC 2:3
12.West Bromwich Albion - Fulham Londyn 1:0
13.Everton Liverpool - Newcastle United 2:2
14.Wigan Athletic - Middlesbrough FC 0:1
15.FC Barcelona - Atletico Madryt 6:1
16.Recreativo Huelva - Malaga CF 0:4
17.Osasuna Pampeluna - Racing Santander 0:1
18.Reggina Calcio - Catania Calcio 1:1
19.Atalanta Bergamo - Sampdoria Genua 4:2
20.Genoa 1893 - SSC Napoli 3:2
21.VfB Stuttgart - Werder Brema 4:1
22.Schalke 04 Gelsenkirchen - VfL Wolfsburg 2:2
23.TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 2:1
24.Toulouse FC - AJ Auxerre 1:0
25.AC Le Havre - UC Le Mans 1:2
26.Grenoble Foot - FC Nantes 0:1
27.SC Heerenveen - Ajax Amsterdam 5:2
28.Aris Saloniki - Iraklis Saloniki 1:0
29.Red Bull Salzburg - Rapid Wiedeń 1:0
30.Sporting Lizbona - FC Porto 1:2

di_canio_1922 dnia Pon Paź 06,2008 11:09:23, w całości zmieniany 1 raz



Temat: Zestaw 3 (03-06.10)
2. Lech Poznań - Legia Warszawa - 1
3. GKS Bełchatów - Ruch Chorzów - 1
9. Odra Opole - Flota Świnoujście - 02
10. Motor Lublin - Korona Kielce - 02
11. Manchester City - Liverpool - 2
15. FC Barcelona - Atletico Madryt - 1
21. VfB Stuttgart - Werder Brema - 02
22. Shalke 04 Gelsenkirchen - Vfl Wolsburg - 1
23. TSG Hoffenheim - Eintracht Frankfurt - 1
25. AC Le Havre - UC Le Mans - 02

30. Sporting Lizbona - FC Porto - 0



Temat: Typy alonso
N 11/05/08 14:00 Turkey GP 2008
pozycja (1-8) Formuła 1 Nico Rosberg 2.50
N 11/05/08 16:00 Wigan - Manchester United
Czy strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? Ang. Premier League C Ronaldo 1.75
N 11/05/08 15:00 ACF Fiorentina - Parma FC
Wło. Serie A 1 1.85
N 11/05/08 18:30 Slask Wroclaw - Odra Opole
Pol. 2 Liga 1 1.30

N 11/05/08 14:05 Safina Dinara - Dementieva Elena
WTA Tour 2 1.55
N 11/05/08 15:00 US Palermo - UC Sampdoria
Wło. Serie A 2 3.10
N 11/05/08 16:00 Derby - Reading
Ang. Premier League 2 1.53



Temat: Bukmacherka sezon 2006/2007
No to widze Baqu, że ci dobrze idzie.
Typy na dzisiaj na dzisiaj:

Santos - Palmeiras-----------1
Podbeskidzie - Odra Opole--12
Boca Jrs. - Estudiantes-------1
Tienen - Dessel---------------1x
Derry - UC Dublin------------1
Rwanda - Kamerun-----------2
Fluminense - Vasco da G.---12
Santa Cruz - Sao Paulo------x2
Peterborough - Bury----------1
U. Janikowo - Śl. Wrocław---x2

Wkład: 5.00 zł
Do wygrania: 103.02 zł



Temat: Typy - tydzien 4 (31.03.08 00:00 - 06.04.08 24:00)

Kupon 4
Stan konta 59,1pln

kupon 5
Gornik Zabrze - Groclin Dyskobolia
Podwójna szansa - Typ: X2 1,33
Lech Poznan - Odra Wodzislaw Slaski
Typ - Typ: 1 1,40
RCD Mallorca - Real Madrid
Podwójna szansa - Typ: X2 1,25
Całkowity kurs 2,33
Całkowita stawka 5,00 PLN
Maks. wygrana 11,64 PLN

Kupon 6

Middlesbrough FC - Manchester United
Typ - Typ: 2 1,40
Odra Opole - Lechia Gdansk
Podwójna szansa - Typ: X2 1,35
UC Sampdoria - AS Livorno
Typ - Typ: 1 1,55
Całkowity kurs 2,93
Całkowita stawka 5,00 PLN
Maks. wygrana 14,65 PLN

Stan konta 49,1PLN



Temat: Letnie transfery....

przegladalem 90minut.pl i znalazlem cos takiego

Przychodzą: Pape Samba Ba (P - Górnik Polkowice), Tomasz Balul (O - Górnik II Zabrze), Maciej Bębenek (P - Kmita Zabierzów), Konrad Gołoś (P - Wisła Kraków), Hugo (N - Odra Opole), Julcimar (O - Pogoń Szczecin), Przemysław Kulig (O - Górnik Łęczna), Lilo (P - Pogoń Szczecin), Tomasz Lisowski (O - Górnik Łęczna), Michał Łabędzki (P - Górnik Łęczna), Piotr Petasz (O - Jagiellonia Białystok), Wałerij Sokołenko (O - Górnik Łęczna), Marek Szyndrowski (O - Korona Kielce), Grzegorz Wędzyński (P - Polonia Warszawa), Tomasz Zahorski (N - Górnik Łęczna), Dariusz Zawadzki (P - Kmita Zabierzów)

Odchodzą: Grzegorz Baran (O - GKS Bełchatów), Grzegorz Bonk (P - ?), Piotr Ćwielong (N - Wisła Kraków), Mamia Dżikia (P - ?), Marcin Makuch (O - ?), Grzegorz Misiura (N - ?), Sebastian Nowak II (B - Odra Wodzisław Śląski), Michał Osiński (O - ?), Tomasz Sokołowski I (P - ?)

widze ze niektorzy wiedza wiecej niz my

naliczylem 16 nazwisk jako wzmocnienia i jest 4 murzynów

to jak to jest wkoncu z tymi transferami ??


Zobejrzyj siy jak lone naliczajom punkty we tabele i ilosci kibicow we szpilach.
To bydziesz miol lodpowiydz.

90minut=F/uc/kt



Temat: Trasa Wroclaw-Warszawa przez Czestochowe ?


| Warszawy (do/z Bielan)? Wariant klasyczny na wprost juz chyba odpada bo
| ile mozna sie meczyc ;-). Kolega jechal niedawno przez Katowice w sumie 4
| godz 50 minut. Mapa pokazuje ze mozna sobie sciac od Czestochowy przez
| Opole, ale slyszalem ze tam droga koszmarna.

Przez Częstochowę nie polecam. Z Wrocławia jedzie się tam 2.30 i to jak
akurat nie ma dużego ruchu, choć droga nie jest zła ogólnie. Z Częstochowy
do Warszawy jest w miarę dobra droga, ale też minimum 2 godziny trzeba
liczyć. Czyli teoretycznie 4.30 całość, ale to naprawdę gdy mały ruch
będzie.


Ja mialem na mysli nie z Wroclawia tylko z Bielan i przez A4. Ty rownież?
...a tak na prawde to interesume mnie wariant w druga strone be bedziemy
jechac z Warszawy. Sorry jakos tak dziwnie zapytalem.


Osobiście wybrałbym jednak przedostanie się na drugi koniec miasta i
jechanie "klasycznie". Chyba, że wyjeżdżasz w godzinach szczytu, to wtedy
zanim dojedziesz do psiego pola to już będziesz w Katowicach ;-)


Wyjazd bedzie ok. 7 rano z Warszawy wiec we Wroclawiu bedziemy w okolicach
poludnia.

Pzdr.,
uC





Temat: typy by mate4pl
#1

So 09/05/09 14:00 Kubot Lukasz - Karlovic Ivo
akumulacyjne ATP Tour 2 1.29
So 09/05/09 15:30 Borussia Dortmund - Karlsruhe
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.45
So 09/05/09 15:30 Hertha BSC Berlin - VfL Bochum
akumulacyjne Niem. 1.Bundesliga 1 1.55
So 09/05/09 16:05 Safina Dinara - Kuznetsova Svetlana
akumulacyjne WTA Tour 2 1.55
So 09/05/09 18:30 West Ham - Liverpool
akumulacyjne Ang. Premier League 2 1.55
AKO: 6.97

#2
So 09/05/09 14:00 Union Berlin - SSV Jahn Regensburg 2
akumulacyjne Niem. 3. Bundesliga 1 1.60
So 09/05/09 16:00 Hull - Stoke
akumulacyjne Ang. Premier League 1 2.05
So 09/05/09 16:00 Brescia - Cittadella
akumulacyjne Wło. Serie B 1 1.55
So 09/05/09 18:00 UC Sampdoria - Reggina
akumulacyjne Wło. Serie A 2 2.35
AKO: 11.95

#3
So 09/05/09 12:00 Spain-U17 - France-U17
akumulacyjne Mistrzostwa Europy U17 1 2.00
So 09/05/09 18:30 Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv
akumulacyjne Izr. Premier League 1 1.65
So 09/05/09 19:00 Odra Opole - Zaglebie Lubin
akumulacyjne Pol. I Liga 2 1.60
So 09/05/09 20:00 Standard - Club Brugge
akumulacyjne Bel. Jupiler Pro League 1 1.45
AKO: 7.66



Temat: Auto z Francji - formalności
Możliwe, ze w Nysie mozna załatwić sprawę akcyzy. Warto jednak zadzwonić do Opola i do Nysy i zapytac w jakim terminie UC wydaje zaświadczenie potwierdzające zapłatę akcyzy. Wiem, ze na początku byly z tym problemy. Zapytaj również czy wymagają tłumaczeń.
Z mojego doświadczenia:
- badanie
- akc-u
- tłumaczenia
- vat24
- w.komunikacji
Jeżeli chodzi o wyliczenie akcyzy kalkulator może miec funkcję jedynie orientacyjna - ponieważ do jej wyliczenia stosuje sie kurs z dnia zakupu.



Temat: "MAYO" LT (IV edycja)- Archiwum kolejek (1 - 32)
13 kolejkę "MAYO" LT tyujemy do godz.13.00! - 27 września 2008 r.

Zestaw par:
1. Zagłębie Lubin - Odra Opole
2. Wisła Kraków - Arka Gdynia
3. Odra Wodzisław Śl. - GKS Bełchatów
4. Everton - Liverpool
5. Wigan Athletic - Mabchester City
6. AC Milan - Inter Mediolan
7. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim
8. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
9. Le Mans UC - Olympique Marsylia
10. Espanyol Barcelona - FC Barcelona



Temat: "MAYO" LT (IV edycja)- Archiwum kolejek (1 - 32)
1. Zagłębie Lubin - Odra Opole 4-2
2. Wisła Kraków - Arka Gdynia 3-1
3. Odra Wodzisław Śl. - GKS Bełchatów 1-0
4. Everton - Liverpool 1-1
5. Wigan Athletic - Manchester City 0-0
6. AC Milan - Inter Mediolan 1-3
7. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim 2-0
8. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 1-0
9. Le Mans UC - Olympique Marsylia 0-2
10. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 1-2



Temat: Liga Typerów - Edycja czwarta - gra właściwa
3 KOLEJKA LIGI TYPERóW

Polska - Orange Ekstraklasa

Lech Poznań - Widzew Łódź 1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze X1
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Cracovia Kraków - Łódzki KS 1
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin X2
Ruch Chorzów - Korona Kielce X2

Polska - II Liga (kolejka 6 i 7)

Arka Gdynia - GKS Katowice 1
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
Lechia Gdańsk - Odra Opole 1
Warta Poznań - Polonia Warszawa 2
Pelikan Łowicz - Wisła Płock 2
Znicz Pruszków - Arka Gdynia 2
Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 1

Anglia - Premiership

Arsenal Londyn - Manchester City 2
Aston Villa Birmingham - Fulham Londyn 1
Middlesbrough - Newcastle 1

Hiszpania - Primera Division

Racing Santander - FC Barcelona 2
Real Madryt - Atletico Madryt X2
Valencia CF - Villarreal CF 1

Włochy - Serie A

Juventus Turyn - AS Livorno Calcio 1
Genoa FC - AC Milan 2
US Palermo - AS Roma 2

Niemcy - Bundesliga

VfL Bochum - Hamburger SV 2
1.FC Nürnberg - Werder Brema 2
Borussia Dortmund - Energie Cottbus 1

Francja - Ligue 1

RC Strasbourg - RC Lens 1X
Girondins Bordeaux - FC Lorient 1
AS Monaco - Le Mans UC 1

Szkocja - Premier Ligue

Kilmarnock FC - Glasgow Rangers 2

Portugalia - Primeira Liga

FC Porto - Sporting Lizbona 1

Grecja

Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1



Temat: Stal Gorzów - Motor Lublin 65:25 :-(

Jeżeli tak pesymistycznie patrzycie na ten mecz to po co wogóle jechać‡ i tÅ‚uc sić™ 600km Nie pojechać‡ na mecz, oddać‡ walkowerem to dopiero bedzie oszczeć™dnoÅ›ć‡ w kasie i czasie
Ja osobiÅ›cie uważam że powinniÅ›my pojechać‡ w "peÅ‚nym" skÅ‚ć…dzie i powalczyć‡, przynajmiej spróbować‡


Ja dokÅ‚adnie tak samo uważam. Z takim nastawieniem jak ma wić™kszoÅ›ć‡, równie dobrze można sobie odpuÅ›cić‡ mecz z rzeszowem, rybnikiem i grudzić…dzem, bo po co tracić‡ kasć™ Zadaje sobić™ sprawć™, że wygrana w Gorzowie graniczy z cudem, aczkolwiek cuda sić™ zdarzajć… i może nam sić™ uda po zajebi.... cić™Å¼kiej walce choć‡ zremisować‡, albo przegrać‡ niewielkć… różnicć… punktów. TÅ» zaczyna sić™ odbijać‡ od dna i myÅ›lć™, że jesteÅ›my w stanie wygrać‡ jeszcze jakiÅ› mecz poza krosnem i opolem u nas. Trzeba próbować‡, a bez Joonasa to poprostu nie ma sensu. Jestem przekonany, że jego dobra jazda bć™dzie przycić…gać‡ ludzi na mecze, a wiadomo, że to dodatkowe pienić…zki Musimy walczyć‡, a nie nastawiać‡ sie jeszcze tylko na dwie (może trzy) wygrane w tym sezonie.



Temat: Liga Typerów - Edycja czwarta - gra właściwa
Lech Poznań - Widzew Łódź 1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze x2
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 2
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Cracovia Kraków - Łódzki KS 1
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin x2
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1

Arka Gdynia - GKS Katowice 1
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
Lechia Gdańsk - Odra Opole 1
Warta Poznań - Polonia Warszawa 2
Pelikan Łowicz - Wisła Płock x2
Znicz Pruszków - Arka Gdynia 2
Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 1

Arsenal Londyn - Manchester City 1
Aston Villa Birmingham - Fulham Londyn 1
Middlesbrough - Newcastle 1

Racing Santander - FC Barcelona 2
Real Madryt - Atletico Madryt 1
Valencia CF - Villarreal CF 1

Juventus Turyn - AS Livorno Calcio 1
Genoa FC - AC Milan 2
US Palermo - AS Roma x2

VfL Bochum - Hamburger SV 1x
1.FC Nürnberg - Werder Brema 2
Borussia Dortmund - Energie Cottbus 1

RC Strasbourg - RC Lens 1
Girondins Bordeaux - FC Lorient 1
AS Monaco - Le Mans UC 1

Kilmarnock FC - Glasgow Rangers x2

FC Porto - Sporting Lizbona 1

Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1x



Temat: Liga Typerów - Edycja czwarta - gra właściwa
Polska - Orange Ekstraklasa

Lech Poznań - Widzew Łódź 1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 1
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wlkp 2
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 1
Cracovia Kraków - Łódzki KS 1
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin 2
Ruch Chorzów - Korona Kielce 2

Polska - II Liga (kolejka 6 i 7)

Arka Gdynia - GKS Katowice 1
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1

Lechia Gdańsk - Odra Opole 1
Warta Poznań - Polonia Warszawa 2
Pelikan Łowicz - Wisła Płock 2
Znicz Pruszków - Arka Gdynia 2
Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 1

Anglia - Premiership

Arsenal Londyn - Manchester City 1
Aston Villa Birmingham - Fulham Londyn 1
Middlesbrough - Newcastle 2

Hiszpania - Primera Division

Racing Santander - FC Barcelona 2
Real Madryt - Atletico Madryt 1
Valencia CF - Villarreal CF 1

Włochy - Serie A

Juventus Turyn - AS Livorno Calcio 1
Genoa FC - AC Milan 2
US Palermo - AS Roma 2

Niemcy - Bundesliga

VfL Bochum - Hamburger SV 2
1.FC Nürnberg - Werder Brema 2
Borussia Dortmund - Energie Cottbus 1

Francja - Ligue 1

RC Strasbourg - RC Lens 2
Girondins Bordeaux - FC Lorient 2
AS Monaco - Le Mans UC 1

Szkocja - Premier Ligue

Kilmarnock FC - Glasgow Rangers 2

Portugalia - Primeira Liga

FC Porto - Sporting Lizbona 1

Grecja

Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 1



Temat: Typy tygrysa
2@Kupon

UC Sampdoria - Juventus FC
1X @ 1,60
Zagłębie Lubin - Odra Opole
1 @ 1,25

Ako - 2,00



Temat: Typy tygrysa

2@Kupon

UC Sampdoria - Juventus FC
1X @ 1,60
Zagłębie Lubin - Odra Opole
1 @ 1,25

Ako - 2,00




Temat: Typy wyjeżdżających
Ligue 1

8. kolejka
15. września 2007
AJ Auxerre - Nice OGC 1:1
Le Mans UC - Valenciennes FC 1:0
RC Lens - AS Nancy Lorraine 2:1
OSC Lille - Girondins Bordeaux 1:1
FC Lorient - Stade Rennais 1:1
Olympique Marsylia - Toulouse FC 2:1
FC Metz - Olympique Lyon 0:1
AS Monaco - Paris Saint Germain 1:0
AS Saint-Etienne - SM Caen 2:1
FC Sochaux - RC Strasbourg 1:1

9. kolejka
22. września 2007
AJ Auxerre - Olympique Marsylia 1:2
SM Caen - FC Metz 1:0
Olympique Lyon - OSC Lille 1:0
Paris Saint Germain - Girondins Bordeaux 1:1
AS Nancy Lorraine - FC Lorient 2:1
Nice OGC - AS Saint-Etienne 1:1
Stade Rennais - FC Sochaux 1:0
RC Strasbourg - Le Mans UC 1:1
Toulouse FC - RC Lens 1:1
Valenciennes FC - AS Monaco 0:0

OE 8 kolejka

Lech Poznań -Ruch Chorzów 2:0
Górnik Zabrze-Odra Wodzisław Śląski 1:0
Wisła Kraków-Polonia Bytom 3:0
Korona Kielce -Legia Warszawa 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:1
Zagłębie Lubin - Łódzki KS 1:0
Widzew Łódź - Cracovia 0:0
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:0

2 liga polska
10 kolejka:

ŁKS Łomża - Arka Gdynia 0:1
Tur Turek- Stal Stalowa Wola 1:0
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:1
Wisła Płock - Znicz Pruszków 2:1
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 2:1
Polonia Warszawa - Kmita Zabierzów 2:0
Odra Opole - Pelikan Łowicz 2:0
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2:0

11 kolejka

Warta Poznań - ŁKS Łomża 1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 1:1
Pelikan Łowicz - Motor Lublin 0:1
Kmita Zabierzów - Odra Opole 0:1
GKS Katowice - Polonia Warszawa 1:1
Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1:1
Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 0:0
Arka Gdynia - Tur Turek 1:0




Temat: Typy wyjeżdżających
Sidor

Polska - 3 kolejka Ekstraklasy (8 sierpnia 2008 roku)
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:1
Lech Poznań - GKS Bełchatów 2:0
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 1:1
ŁKS Łódź - Odra Wodzisław 0:0
Wisła Kraków - Polonia Bytom 2:0
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0:0
Piast Gliwice - Cracovia 0:1
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0:1

Polska - 2 kolejka 1 ligi (2 sierpnia 2008 roku)
Kmita Zabierzów - GKS Katowice 0:1
Wisła Płock - GKS Jastrzębie 1:1
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1:0
Motor Lublin - Widzew Łódź 0:2
Korona Kielce - Górnik Łęczna 2:1
Zagłębie Lublin - GKP Gorzów Wielkopolski 2:0
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 0:0
Tur Turek - Znicz Pruszków 0:1

Polska - 3 kolejka 1 ligi (6 sierpnia 2008 roku)
Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów 0:0
GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście 1:0
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 0:1
Widzew Łódź - Korona Kielce 2:2
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 1:1
GKS Jastrzębie - Odra Opole 1:0
Tur Turek - Wisła Płock 0:2
GKS Katowice - Znicz Pruszków

Polska - 4 kolejka 1 ligi (9 sierpnia 2008 roku)
Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków 0:1
Wisła Płock - GKS Katowice 1:0
Odra Opole - Tur Turek 1:0
Warta Poznań - GKS Jastrzębie 1:0
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 2:0
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2:2
Flota Świnoujście - Górnik Łęczna 0:0
Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski 1:0

Francja - 1 kolejka Ligue 1 (9 sierpnia 2008 roku)
AJ Auxerre - FC Nantes 1:2
Girondins Bordeaux - SM Caen 2:0
AC Le Havre - OGC Nice 0:1
Le Mans UC 72 - FC Lorient 2:2
Olympique Lyon - FC Toulouse 2:0
AS Monaco - FC Paris St. Germain 1:1
AS Nancy - OSC Lille 2:2
Stade Rennes - Olympique Marseille 1:2
FC Sochaux - Grenoble Foot 1:0
AFC Valenciennes - AS St. Etienne 1:2



Temat: Typy wyjeżdżających
BELGIA
1 KOLEJKA 3 SIERPNIA

Excelsior Mouscron - KAA Gent 1:2
Club Brugge - RAEC Mons 3:0
FCV Dender EH - Germinal Beerschot 2:1
KRC Genk - Cercle Brugge 1:1
SV Zulte Waregem - Standard de Liège 2:2
Sporting Charleroi - KSV Roeselare 1:0
Sporting Lokeren - Sint Truidense VV 2:0
KV Mechelen - RSC Anderlecht 0:2
FC Molenbeek Brussels - KVC Westerlo 0:2

FRANCJA
1 KOLEJKA 4 SIERPNIA

Stade Rennes - AS Nancy Lorraine 1:2
Girondins Bordeaux - RC Lens 1:1
Racing Strasbourg - Olympique Marseille 0:3
SM Caen - OGC Nice 0:1
AFC Valenciennes - Toulouse FC 0:2
Le Mans UC 72 - FC Metz 1:0
OSC Lille - FC Lorient 2:1
Olympique Lyon - AJ Auxerre 1:0
AS Monaco - AS Saint Etienne 2:0
Paris Saint Germain FC - FC Sochaux 1:1

POLSKA OE EKSTRAKLASA
2 KOLEJKA 4 SIERPNIA

Korona Kielce - Lech Poznan 2:1
Gornik Zabrze - Legia Warszawa 1:2
Cracovia Krakow - Ruch Chorzow 2:0
Zaglebie Sosnowiec - Odra Wodzislaw Slaski 0:1
Zaglebie Lubin - Wisla Krakow 1:2
Jagiellonia Bialystok - Dyskobolia Grodzisk 0:1
LKS Lodz - Polonia Bytom 1:0
Widzew Lodz - GKS Belchatow 0:2

POLSKA II LIGA
Kolejka 1 - 28-29 lipca

GKS Jastrzębie - ŁKS Łomża 1:0
Polonia Warszawa - Wisła Płock 1:1
Odra Opole - Piast Gliwice 2:1
Motor Lublin - Tur Turek 2:0
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1:1
Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0:1
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 0:0
Pogoń Szczecin - GKS Katowice 0:1
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2:0

Kolejka 2 - 4-5 sierpnia
ŁKS Łomża - GKS Katowice 0:1
Znicz Pruszków - Pogoń Szczecin 1:2
Śląsk Wrocław - Pelikan Łowicz 2:0
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie 0:1
Arka Gdynia - Warta Poznań 2:0
Tur Turek - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Motor Lublin 2:2
Wisła Płock - Odra Opole 1:1
GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa 1:2




Temat: Typy KLIMAS

Bayer 04 Leverkusen - Energie Cottbus 1 1,55 0:0
Eintracht Frankfurt - Hertha BSC Berlin 1X 1,33 1:0
Hannover 96 - Hamburger SV 1X 1,42 0:1
VFL Bochum - SV Werder Bremen 2 2,00 2:2
VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld 1 1,85 1:3

Kurs: 10.83
Stawka: 9,60 zł
EWK: 103,98 zł

Buk: Bet At Home

2.

Jagiellonia Bialystok - LKS Lodz 1X 1,23 1:0
Lech Poznan - Gornik Zabrze 1 1,50 4:1
Odra Wodzislaw - Widzew Lodz 1X 1,20 1:1
Polonia Bytom - Cracovia Krakow 2 2,25 1:0
GKS Belchatow - Zaglebie Lubin X2 1,61 0:1

Kurs: 8.02
Stawka: 3,50 zł
EWK: 28,07 zł

Buk: Bet At Home

3.

LKS Lomza - Znicz Pruszkow 2 2,50 2:4
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzow 1 2,00 3:1
Tur Turek - Podbeskidzie B.B. X2 1,56 0:0
GKS Jastrzebie - Motor Lubin 1 1,65 1:0
Polonia Warszawa - Odra Opole 1 1,35 2:0
Wisla Plock - Lechia Gdansk X2 1,72 2:2
Arka Gdynia - Pelikan Lowicz 1 1,20 4:0

Kurs: 35.86
Stawka: 2,00 zł
EWK: 71,72 zł

Buk: Bet At Home

4.

Dolcan Zabki - Nadnarwianka Pultusk 1 1,75 1:0
Radomiak Radom - Mazowsze Grojec 1 1,90 1:1
Nielba Wagrowiec - Torunski KP 2 1,95 1:1
Rodlo Kwidzyn - KP Police 1 1,65 3:0

Kurs: 10.70
Stawka: 2,50 zł
EWK: 26,75 zł

Buk: Bet At Home

FC Toulouse - Olympique Lyonnais 2 1,80 1:0
AJ Auxerre - Girondins Bordeaux 1 2,30 0:2
AS Nancy - SM Caen 1 1,90 1:0
FC Lorient - AS Monaco 1X 1,36 2:1
FC Sochaux - UC Le Mans 1 2,00 1:3
OGC Nice - Racing Strasbourg 1 2,00 1:0
Olympique Marseille - FC Stade Rennes 1 1,55 0:0

Kurs: 66.33
Stawka: 2,50 zł
EWK: 165,82 zł

Buk: Bet At Home

2.

Eintracht Frankfurt - Hertha BSC Berlin X 3,20 1:0
Hannover 96 - Hamburger SV X 3,20 0:1
Jagiellonia Bialystok - LKS Lodz X 3,00 1:0
Tur Turek - Podbeskidzie B.B. X 3,20 0:0
Wisla Plock - Lechia Gdansk X 3,20 2:2

Kurs: 314.57
Stawka: 2,00 zł
EWK: 629,15 zł

Buk: Bet At Home

3.

AS Saint Etienne - Valenciennes FC X 3,10 3:1
FC Lorient - AS Monaco X 2,90 2:1
Odra Wodzislaw - Widzew Lodz X 3,30 1:1
GKS Belchatow - Zaglebie Lubin X 3,10 0:1

Kurs: 91.97
Stawka: 3,50 zł
EWK: 321,89 zł

Buk: Bet At Home



Cieszy 2 Liga :)



Temat: Typy wyjeżdżających
ANGLIA 13-15.09.08.
FC Liverpool - Manchester United 0-1
Blackburn Rovers - FC Arsenal 0-1
FC Fulham - Bolton Wanderers 2-0
Newcastle United - Hull City 2-0
FC Portsmouth - FC Middlesbrough 1-1
West Bromwich Albion - West Ham United 0-0
Wigan Athletic - AFC Sunderland 2-2
Manchester City - FC Chelsea 1-1
Stoke City - FC Everton 1-3
Tottenham Hotspur - Aston Villa 2-1

HISZPANIA 13-14.09.08.
FC Barcelona - Racing Santander 2-0
Real Valladolid - Atletico Madrid 1-2
FC Sevilla - Sporting Gijon 2-1
FC Getafe - Real Betis Sevilla 1-1
RCD Mallorca - CA Osasuna 0-0
FC Villarreal - Deportivo La Coruna 0-0
FC Malaga - Athletic Bilbao 1-0
Recreativo Huelva - Espanyol Barcelona 1-1
Real Madrid - CD Numancia 3-1
UD Almeria - FC Valencia 1-2

WŁOCHY 13-14.09.08.
FC Bologna - Atalanta Bergamo 1-0
CFC Genua - AC Mailand 0-2
Inter Mailand - Catania Calcio 2-0
Juventus Turin - Udinese Calcio 2-1
Lazio Rom - Sampdoria Genua 1-1
US Lecce - AC Chievo Verona 0-0
SSC Neapel - AC Florenz 1-0
US Palermo - AS Rom 0-2
Reggina Calcio - FC Turin 2-1
AC Siena - Cagliari Calcio 1-1

FRANCJA 13-14.09.08.
AJ Auxerre - AS Nancy 1-0
Le Mans UC 72 - FC Toulouse 1-0
Olympique Lyon - OGC Nice 2-0
AS Monaco - FC Lorient 1-0
Stade Rennes - AC Le Havre 1-1
AFC Valenciennes - Grenoble Foot 38 1-2
Girondins Bordeaux - Olympique Marseille 1-1
SM Caen - AS St.-Etienne 2-0
FC Sochaux - OSC Lille 1-1
FC Paris St.-Germain - FC Nantes 1-0

POLSKA 1. LIGA 13-14.09.08.
Kmita Zabierzów - Warta Poznań 0-1
Motor Lublin - Odra Opole 0-0
Korona Kielce - Wisła Płock 1-0
Zagłębie Lubin - Znicz Pruszków 2-0
Flota Świnoujście - GKS Katowice 3-1
Dolcan Ząbki - Tur Turek 2-1
GKP Gorzów Wlkp. - GKS Jastrzębie 2-1
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 2-0

LIGA MISTRZÓW 16-17.09.08.
FC Chelsea - Girondins Bordeaux 2-0 AS Rom - CFR Cluj 2-1
Werder Bremen - Anorthosis Famagusta 3-2 Panathinaikos Athen - Inter Mailand 0-1
FC Barcelona - Sporting Lissabon 2-0 FC Basel - Schachtjor Donezk 0-0
PSV Eindhoven - Atletico Madrid 1-2 Olympique Marseille - FC Liverpool 1-1
Manchester United - FC Villarreal 1-0 Celtic Glasgow - Aalborg BK 1-0
Olympique Lyon - AC Florenz 1-1 Steaua Bukarest - Bayern München 2-2
FC Porto - Fenerbahce Istanbul 1-0 Dynamo Kiew - FC Arsenal 0-0
Real Madrid - BATE Borisov 3-0 Juventus Turin - Zenit St. Petersburg 1-2



Temat: Typy wyjeżdżających
jako, ze jutro z samego rana wyjezdzam, zamieszczam moje typy na przyszly weekend (29-31.0 w ligach ktore jeszcze nie maja wystawionych przyszlo weekendowych typerow.

ekstraklasa:
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-3
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2-0
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
Odra Wodzisław - Ruch Chorzów 2-0
Arka Gdynia - Lech Poznań 1-2
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk 2-2

I liga polska:
Górnik Łęczna - Kmita Zabierzów 2-1
Widzew Łódź - GKP Gorzów Wlkp. 3-0
Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście 2-0
GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin 1-2
Tur Turek - Korona Kielce 0-1
GKS Katowice - Motor Lublin 2-0
Znicz Pruszków - Warta Poznań 1-0
Wisła Płock - Odra Opole 2-1

Belgia:
AFC Tubize - FC Brügge 0-3
RSC Anderlecht - KV Kortrijk 4-0
KRC Genk - KSC Lokeren OV 2-0
Cercle Brügge - RAEC Mons 1-0
FCV Dender EH - Excelsior Mouscron 1-1
KV Mechelen - SV Zulte-Waregem 2-1
KVC Westerlo - Germinal Beerschot 1-1
KSV Roeselare - Standard Lüttich 1-2
KAA Gent - Sporting Charleroi 2-0

Serie A:
Udinese Calcio - US Palermo 1-0
Sampdoria Genua - Inter Mailand 1-3
Atalanta Bergamo - AC Siena 2-2
Cagliari Calcio - Lazio Rom 1-1
Catania Calcio - CFC Genua 2-1
AC Chievo Verona - Reggina Calcio 2-0
AC Mailand - FC Bologna 2-1
AS Rom - SSC Neapel 1-0
FC Turin - US Lecce 2-2
AC Florenz - Juventus Turin 1-1

Francja:
SM Caen - FC Paris St.-Germain 1-0
Grenoble Foot 38 - AS Monaco 0-1
FC Lorient - AJ Auxerre 1-3
AS Nancy - AC Le Havre 2-0
FC Nantes - Le Mans UC 72 1-0
OGC Nice - AFC Valencienne 2-0
Olympique Marseille - FC Sochaux 2-0
OSC Lille - Girondins Bordeaux 1-1
FC Toulouse - Stade Rennes 1-1
AS St.-Etienne - Olympique Lyon 1-2

Hiszpania:
Athletic Bilbao - UD Almeria 2-0
Atletico Madrid - FC Malaga 2-0
Real Betis Sevilla - Recreativo Huelva 1-1
Deportivo La Coruna - Real Madrid 2-2
Espanyol Barcelona - Real Valladolid 2-0
Racing Santander - FC Sevilla 1-2
Sporting Gijon - FC Getafe 2-3
FC Valencia - RCD Mallorca 2-0
CA Osasuna - FC Villarreal 1-1
CD Numancia - FC Barcelona 1-3

Bundesliga:
Karlsruher SC - 1. FC Köln 2-1
FC Schalke 04 - VfL Bochum 2-0
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt 2-0
Bayer Leverkusen - 1899 Hoffenheim 2-1
Energie Cottbus - Borussia Dortmund 1-3
Arminia Bielefeld - Hamburger SV 2-2
Borussia M'gladbach - Werder Bremen 1-2
Bayern München - Hertha BSC 3-2
VfB Stuttgart - Hannover 96 2-0




Temat: 3.06.2007 TŻ Sipma Lublin - Start Gniezno

Mecz dobry. CaÅ‚y czas wynik pod kontrolć…. Trzeba chÅ‚opaków pochwalić‡, bo widać‡ zmiany. Może przyjdć… lepsze czasy dla lubelskiego żużla
Chyba chcesz sam siebie troszkć™ oszukać‡? jakie zmiany? To że JeleÅ‼ i Piszcz natÅ‚ukli punkty na startowcach? Zmianć… to można nazwać‡ to że nie potrafili ich natÅ‚uc na Gizatulinach, Schlajnach i Powaznych a powinni ...
Przecież inny wynik jak nasza zdecydowana wygrana nie wchodziÅ‚ w grć™. A ta jednak nie byÅ‚a taka zdecydowana. ten mecz powinien sić™ skoÅ‼czyć‡ 60-30 co najmniej. O ile Darka można wytÅ‚umaczyć‡ upadkiem (być‡ może w trzecim starcie jechaÅ‚ na rez. motocyklu, nie wiem) to nie ma żadnego wytÅ‚umaczenia dla Sebka. Niestety w dzisiejszej dyspozycji jego miejsce jest w Opolu.
Jeżeli nie wycofujemy sić™ z rozgrywek po wczorajszym meczu to widać‡ że sć… jeszcze możliwoÅ›ci (czyt: $$$) uratowania ligi.
Przed nami 3 mecze u siebie (czyt: 6 ptk do zdobycia) i trochć™ czasu (rywale niestety też go majć…) - w Gnieźnie musimy przetestować‡ obco (najlepiej byÅ‚o by nawet dwóch) i wybrać‡ alternatywć™ pod nr 10.
Kć™dziorze strachu napć™dziliÅ›my, zobaczyÅ‚ na co stać‡ naszych zawodników przy Zygmuntowskich. A przed nami mecz z ich bezpoÅ›rednim rywalem do awansu, chyba na rć™kć™ by im byÅ‚o żeby Gorzów go przegraÅ‚...
Kolejny mecz to GdaÅ‼sk który do tej pory nie potrafiÅ‚ poradzić‡ sobie na wyjeździe, nawet w Gnieźnie, i dobrze by byÅ‚o aby sić™ ten trend nie zmieniÅ‚ akurat w Lublinie. Niestety do tego meczu jeszcze trochć™ czasu i o ile sić™ potwierdzi info o tym że Hefe trafiÅ‚ pod skrzydÅ‚a Lotosu to majć… 3 mecze żeby go sprawdzić‡. Do tego dochodzi Knapp, który nic w tym sezonie nie jedzie, ale kto wie czy akurat nie wypali w Lublinie? Może być‡ cić™Å¼ej jak z Gorzowem. A ostatni wystć™p to GKM. Jak poradzimy sobie z w/w rywalami to nie trzeba pisać‡ jaki wynik powinien paÅ›ć‡ w tym meczu.
Ale to wszystko możliwe o ile wczorajszy mecz nie był ostatnim....



Temat: Typy wyjeżdżających
Francja
kolejka 1
Racing Straßburg - Olympique Marseille 1 : 2
Girondins Bordeaux - RC Lens 2 : 1
SM Caen - OGC Nice 1 : 1
OSC Lille - FC Lorient 2 : 1
AS Monaco - AS St. Étienne 1 : 2
FC Paris St. Germain - FC Sochaux 1 : 2
Stade Rennes - AS Nancy 1 : 0
AFC Valenciennes - FC Toulouse 0 : 2
Le Mans UC 72 - FC Metz 1 : 1
Olympique Lyon - AJ Auxerre 2 : 0

kolejka 2
FC Toulouse - Olympique Lyon 1 : 2
AJ Auxerre - Girondins Bordeaux 2 : 1
FC Lorient - AS Monaco 1 : 1
Olympique Marseille - Stade Rennes 2 : 1
AS Nancy - SM Caen 1 : 0
OGC Nice - Racing Straßburg 1 : 0
AS St. Étienne - AFC Valenciennes 2 : 0
FC Sochaux - Le Mans UC 72 2 : 1
FC Metz - OSC Lille 1 : 1
RC Lens - FC Paris St. Germain 2 : 1

Belgia
kolejka 2
KVC Westerlo - Sporting Charleroi 1 : 1
KAA Gent - KRC Genk 1 : 2
RSC Anderlecht - KSC Lokeren 2 : 0
Standard Lüttich - FC Molenbeek Brussels 2 : 1
RAEC Mons - KV Mechelen 1 : 1
Cercle Brügge - SV Zulte-Waregem 1 : 1
KSV Roeselare - FCV Dender EH 1 : 0
Sint-Truidense VV - Excelsior Mouscron 1 : 0
Germinal Beerschot - FC Brügge 0 : 2

Polska
kolejka 3
Ruch Chorzow - Zaglebie Sosnowiec 2 : 1
Wisla Krakow - Korona Kielce 2 : 1
Jagiellonia Bialystok - LKS Lodz 2 : 0
Odra Wodzislaw Slaski - Widzew Lodz 1 : 2
Lech Poznan - Gornik Zabrze 2 : 1
Polonia Bytom - Cracovia Krakow 0 : 1
GKS Belchatow - Zaglebie Lubin 1 : 2
Legia Warschau - Groclin Grodzisk 2 : 0

Polska 2liga
kolejka 3
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 1 : 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 1 : 2
Kmita Zabierzów - Śląsk Wrocław 1 : 2
GKS Katowice - Znicz Pruszków 2 : 1
Warta Poznań - Tur Turek 1 : 1
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2 : 1
Polonia Warszawa - ŁKS Łomża 3 : 0
Odra Opole - GKS Jastrzębie 1 : 0
Motor Lublin - Wisła Płock 0 : 2

kolejka 4
ŁKS Łomża - Znicz Pruszków 1 : 0
Śląsk Wrocław - GKS Gieksa Katowice 1 : 1
Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 1 : 0
Arka Gdynia - Pelikan Łowicz 3 : 0
TUR Turek - Podbeskidzie Bielsko Biała 1 : 2
Piast Gliwice - Warta Poznań 1 : 0
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2 : 1
GKS Jastrzębie - Motor Lublin 1 : 0
Polonia KP SSA Warszawa - Odra Opole 2 : 0

Turcja
kolejka 1
Galatasaray - Ç.Rizespor 2 : 0
B.Ş. Belediyespor - Fenerbahçe 0 : 2
Gençlerbirliği - Gb Oftaşspor 2 : 0
Trabzonspor - Sivasspor 1 : 0
Denizlispor - Bursaspor 1 : 1
Ankaraspor - Ankaragücü 1 : 0
Kayserispor - V.Manisaspor 0 : 1
Beşiktaş - Konyaspor 2 : 0
Gaziantepspor - Kasımpaşa 1 : 0



Temat: Liga Typerów - Edycja czwarta - gra właściwa
III kolejka Ligi Typerów - wyniki

3. kolejka Ligi Typerów

Polska - Orange Ekstraklasa
Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1:1
GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:0
Polonia Bytom - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:2
Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 5:0
Cracovia Kraków - Łódzki KS 0:0
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin 1:3
Ruch Chorzów - Korona Kielce 1:2

Polska - II liga
Arka Gdynia - GKS Katowice 3:2
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 3:1
Lechia Gdańsk - Odra Opole 1:2
Warta Poznań - Polonia Warszawa 0:0
Pelikan Łowicz - Wisła Płock 0:3 - walkower
Znicz Pruszków - Arka Gdynia 2:2
Śląsk Wrocław - Stal Stalowa Wola 1:1

Anglia - Premiership
Arsenal Londyn - Manchester City 1:0
Aston Villa Birmingham - Fulham Londyn 2:1
Middlesbrough - Newcastle 2:2

Hiszpania - Primera Division
Racing Santander - FC Barcelona 0:0
Real Madryt - Atletico Madryt 2:1
Valencia CF - Villarreal CF 0:3

Włochy - Serie A
Juventus Turyn - AS Livorno Calcio 5:1
Genoa FC - AC Milan 0:3
US Palermo - AS Roma 0:2

Niemcy - Bundesliga
VfL Bochum - Hamburger SV 2:1
1.FC Nürnberg - Werder Brema 0:1
Borussia Dortmund - Energie Cottbus 3:0

Francja - Ligue 1
RC Strasbourg - RC Lens 2:1
Girondins Bordeaux - FC Lorient 2:2
AS Monaco - Le Mans UC 3:1

Szkocja - Premier Ligue
Kilmarnock FC - Glasgow Rangers 1:2

Portugalia - Primeira Liga
FC Porto - Sporting Lizbona 1:0

Grecja
Panathinaikos Ateny - Olympiakos Pireus 0:0

Informacje ogólne:
W 20 meczach jakie zostały wybrane można było zdobyć 114pkt.
wygranych gospodarzy: 13
remisów: 10
przegranych gospodarzy: 10
Średnia punktów zdobytych na osobę: 55,44 ptk

TYPEREM KOLEJKI został Asu - 55%
NAJWI?CEJ TRAFIONYCH MECZY mieli Asu i Nabu - 64%

KOMENTARZ:
brak

III kolejka
1. Asu - 63
2. abder - 62
- Mad - 62
4. Dezz - 57
5. Nabu - 54
6. Galv - 46
7. Jachu - 42
8. Tigana - 35
9. Toudi - 33

TABELA
1. (1.) Asu - 115
2. (3.) Mad - 107
3. (2.) Tigana - 84
4. (6.) Nabu - 81
5. (8.) abder - 80
6. (7.) Dezz - 79
7. (5.) Galv - 78
8. (4.) Toudi - 76
9. (-) Jachu - 42

Zażalenia i komentarze dotyczące kolejki w tym wątku.



Temat: Wysyp idiotów na stadionie
Upadek wyglć…daÅ‚ niegroźnie. Jestem jeszcze skÅ‚onny uwieżyć‡, że Czechowicz upadajć…c mógÅ‚ sobie lekko potÅ‚uc pupć™, ale, że Sekula to coÅ› mi tu nie gra. Przecież z tego co widziaÅ‚em (a staÅ‚em zaraz nad miejscem upadku) to motor wyprzedziÅ‚ go i nie miaÅ‚o prawa nic mu sić™ stać‡. Przecież on sam sić™ kÅ‚adÅ‚, powinien kontrolować‡ to jak upada. Miejmy nadziejć™, że wszyscy na tym forum majć… racjć™ i chÅ‚opakom nic nie bć™dzie. Ja też wpadÅ‚em na to, że to mogÅ‚a byc zagrywka ze strony Opola. A chyba nie ma koniecznoÅ›ci powtarzania przerwanego biegu. JeÅ›li miaÅ‚oby to zagrażać‡ zdrowiu zawodników to sć™dzia pewnie by ich nie puÅ›ciÅ‚.

JeÅ›li chodzi o idiotów na stadionie to przeraża mnie jak stoi nade mnć… dwóch 12-14 latków i co drugie sÅ‚owo to na ch..., k... itp. itd. Sć™dzia to pewnie nie chciaÅ‚by sÅ‚yszeć‡ co oni by mu zroibili A tak to byÅ‚o w miarć™ spokojnie
Co do przerwania biegu 13 to sć™dzia troszki daÅ‚ d... Najpierw pozwala na bć…dź co bć…dź niebezpieczny przejazd 3 zawodników obok leżć…cego juniora, a potem gdy tan znajduje sić™ na murawie wÅ‚ć…cza Å›wiateÅ‚ko. Albo od razu przerywa wyÅ›cig, albo wcale. W tym sezonie nie pamić™tam meczu u nas, żeby nie dostaÅ‚o sić™ panu prowadzć…cem zawody.

Szacuneczek



Temat: 19.06.05 ROW RYBNIK vs. MOTOR LUBLIN

Zaraz wpadniemy w jakć…Å› paranoje i wyjdzie na to, że Franków to prawdziwy niezastć…piony lider i już zaczynamy budować‡ skÅ‚ad na przyszÅ‚y sezon w oparciu o niego. Bez przesady, Franków jest jak najbardziej do wyrzucenia, a JeleÅ‼ jest dobry na rezerwowego i w meczach na naszym torze może by czasem wskoczyÅ‚ do skÅ‚adu. Przydali by sić™ w naszym klubie w koÅ‼cu zawodnicy podchodzć…cy profesjonalnie do tego sportu a nie sieroty, które 2 sezony szukajć… odpowiednich ustawieÅ‼ motocykla i nie mogć… sić™ do wÅ‚asnego toru dopasować‡ i go poznać‡.
Podpisujć™ sić™ pod tym obiema rć™kami. Frankowi wyszedÅ‚ dopiero drugi mecz. W dodatku jego punkty sć… o d... potÅ‚uc, bo oba udane jego mecze przegralismy z kretesem. Natomiast kiedy jego punkty byÅ‚y naprawdć™ potrzebne (niewysokie porażki u siebie) Franka nie byÅ‚o. Dalej podtrzymujć™ swojć… opinić™ - należy sić™ go szybko pozbyć‡. Z Jeleniewskiego też asior nie bć™dzie. Zamiast uskuteczniać‡ strażnika Texasu i jazdć™ na jednym kole - mógÅ‚by sić™ w koÅ‼cu nauczyć‡ jeździć‡ na dwóch. Ja wiem, że na normalnć… jazdć™ piszczć…ce czternastki nie zwracajć… uwagi, ale ile można cieniować‡ na wyjazdach. Pozycja w druzynie - pierwszy rezerwowy. Najwić™kszy problem mam w ocenie Piszcza i Pietraszki. Tomek nigdy nie należaÅ‚ do moich ulubionych zawodników, nic w tym sporcie nie osić…gnć…Å‚, mimo, że buja sić™ kilka Å‚adnych lat. Ma potencjaÅ‚, ktorego de facto nigdy nie wykorzystaÅ‚ - a latka lecć…. Mimo wszystko zostawiÅ‚bym go na przyszÅ‚y rok. W Focusie pokÅ‚adaÅ‚em najwieksze nadzieje i sie zawiodÅ‚em. ChÅ‚opak jest poukÅ‚adany, sprawia wrażenie zawodowca, ale nie mogć™ mu darować‡ tego, że za grosz nie wycić…ga wniosków ze swoich porażek. Podejrzewam, że jeździ sÅ‚abiej niż w Opolu w ubiegÅ‚ym roku, chociażtrudno to porównywać‡. Może go krzywdzć™, ale jakoÅ› nie widzć™ u niego ambicji "wychodzenia ze skóry" za Lublin. TrafiÅ‚ tu przez przypadek i jezdzi tak, jakby chciaÅ‚ tylko przewegetować‡ i caÅ‚o odjechać‡ do koÅ‼ca sezonu. A potem zwinie manatki i czym prć™dzej odejdzie.



Temat: Typy wyjeżdżających
Polska - 3 kolejka 1 ligi (6 sierpnia 2008 roku)
Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów 0-1
GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście 1-1
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 0-1
Widzew Łódź - Korona Kielce 2-1
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 1-0
GKS Jastrzębie - Odra Opole 1-1
Tur Turek - Wisła Płock 0-1
GKS Katowice - Znicz Pruszków 1-0

Polska - 4 kolejka 1 ligi (9 sierpnia 2008 roku)
Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków 0-1
Wisła Płock - GKS Katowice 2-1
Odra Opole - Tur Turek 1-1
Warta Poznań - GKS Jastrzębie 1-0
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 2-0
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2-1
Flota Świnoujście - Górnik Łęczna 1-0
Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski 0-0

Polska 5 kolejka I ligi
GKP Gorzów Wlkp -Kmita Zabierzów 1-0
Górnik Łęczna-Dolcan Ząbki 1-0
Widzew Łódź-Flota Świnoujście 2-1
Stal Stalowa Wola-Zagłębie Lubin 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała-Korona Kielce 2-1
GKS Jastrzębie-Motor Lublin 1-0
Tur Turek-Warta Poznań 1-1
GKS Katowice-Odra Opole 1-0
Znicz Pruszków-Wisła Płock 1-2

EKSTRAKLASA
4 kolejka 16 sierpnia
Jagiellonia Białystok -Lech Poznań 0-1
Arka Gdynia -Górnik Zabrze 1-2
Ruch Chorzów -Lechia Gdańsk 1-0
Polonia Bytom -Śląsk Wrocław 1-1
Odra Wodzisław -Legia Warszawa 0-2
Polonia Warszawa -Wisła Kraków 0-2
GKS Bełchatów -Piast Gliwice 2-1
Cracovia Kraków -ŁKS Łódź 1-0

FRANCJA 1. KOLEJKA 9.08.08.
AJ Auxerre - FC Nantes 1-0
Girondins Bordeaux - SM Caen 1-0
AC Le Havre - OGC Nice 1-1
Le Mans UC 72 - FC Lorient 1-0
Olympique Lyon - FC Toulouse 2-0
AS Monaco - FC Paris St. Germain 1-1
AS Nancy - OSC Lille 1-1
Stade Rennes - Olympique Marseille 0-1
FC Sochaux - Grenoble Foot 1-0
AFC Valenciennes - AS St. Etienne 1-2

FRANCJA II kolejka 16.08.08
Lille OSC-Le Mans 1-0
OGC Nice-AS Nancy 1-1
SM Caen-Valenciennes 0-1
AS Saint-Etienne-FC Sochaux 1-0
FC Nantes-AS Monaco 1-2
Toulouse FC-Le Havre AC 1-0
Paris Saint Germain-Girondins Bordeaux 2-1
Lorient-Olympique Lyon 0-2
Grenoble Foot 38-Stade Rennais 0-1
Olympique Marsylia-AJ Auxerre 2-1

LIGA NIEMIECKA 16 SIERPNIA
I kolejka
Bayern Monachium-Hamburger SV 2-1
Schalke 04 Gelsenkirchen-Hannover 96 2-1
VfL Wolfsburg-FC Koeln 1-0
Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund 1-2
Karlsruher SC-VfL Bochum 1-0
Energie Cottbus -1899 Hoffenheim 1-1
Arminia Bielefeld-Werder Brema 0-1
Eintracht Frankfurt-Hertha Berlin 0-1
Borussia M'gladbach-VfB Stuttgart 1-2

LIGA ANGIELSKA
1 kolejka
Arsenal Londyn-West Bromwich Albion 2-0
Aston Villa B.-Manchester City 1-2
Bolton Wanderers-Stoke City 1-0
Chelsea Londyn-Portsmouth FC 2-0
Middlesbrough FC-Tottenham Hotspur 1-2
Sunderland AFC-Liverpool FC 0-1
West Ham United-Wigan Athletic 2-1
Everton FC-Blackburn Rovers 1-0
Hull City-Fulham Londyn 1-1
Manchester United-Newcastle United 3-1




Temat: ZLOT ÂŁASK
jeÂżeli w piÂątek to nie wiem czy jakiÂś namiot bĂŞdzie, jeszcze siĂŞ zobaczy. Co do dojazdu z ÂŁodzi-wysiadasz w ÂŁodzi na dworcu ÂŁódÂź fabryczna. Otwierasz dzrwi pociÂągu, wychodzisz na peron, otwierasz drzwi dworca, wchodzisz,przechodzisz,otwierasz drzwi z drugiej strony i juÂż jesteÂś na dworcu PKS

autobusy z ÂŁodzi do ÂŁasku

06:40 07:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS Uc
07:00 07:59 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - PAJÊCZNO A
07:50 08:32 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - OPOLE D.A. UP
08:30 09:18 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - KUDOWA ZDRÓJ NlP
08:50 09:50 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIDAWA NOWY RYNEK FÂą
09:20 10:18 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS FmÂą
09:40 10:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS FmÂą
10:00 10:59 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZELÓW U
10:20 11:22 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIDAWA NOWY RYNEK FÂą
10:30 11:23 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS U
10:50 11:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - KALISZ U
11:10 12:05 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS A
11:20 12:18 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS U
11:30 12:22 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - CZÊSTOCHOWA D.A. L
12:00 12:48 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS FmÂą
12:20 13:19 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SZCZERCÓW F
12:30 13:18 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS FmÂą
12:30 13:18 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZDUÑSKA WOLA DW.PKS/W.JUL 6&ÂŚ
12:50 13:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS FmÂą
13:00 13:48 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS L
13:10 14:02 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - CZÊSTOCHOWA D.A. Uh
13:30 14:29 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZELÓW F
13:50 14:40 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS U
14:00 14:48 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - OPOLE D.A. U
14:10 15:09 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZELÓW F
14:30 15:30 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZDUÑSKA WOLA DW.PKS/W.JUL A
14:40 15:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS UBmx
14:50 15:49 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZELÓW A
15:10 16:08 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WÂŁOCIN FmÂą
15:10 16:08 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS L
15:30 16:29 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - KIEÂŁCZYGÂŁÓW X
15:30 16:29 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - RUSIEC U
15:50 16:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS U
16:00 16:48 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS UP
16:10 17:03 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - PAJÊCZNO Ln
16:20 17:15 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS Un
16:40 17:39 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - BEÂŁCHATÓW UL.PRZEMYSÂŁOWA CN
16:40 17:28 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZDUÑSKA WOLA DW.PKS/W.JUL FEmÂą
16:50 17:40 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS Un
17:10 18:02 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - CZÊSTOCHOWA D.A. L
17:20 18:08 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZDUÑSKA WOLA DW.PKS/W.JUL U
17:40 18:28 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - OPOLE D.A. Um
18:00 18:58 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ZELÓW U
18:30 19:30 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIDAWA NOWY RYNEK U
18:50 19:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS Um
19:10 20:09 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - BEÂŁCHATÓW UL.PRZEMYSÂŁOWA Nm
19:20 20:08 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS U57_
19:40 20:39 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ÂŁASK DW.PKS/ZIELONA-OBJ. U+
19:50 20:38 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS Ni
20:00 20:49 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - PAJÊCZNO IóLn
20:30 21:22 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIELUÑ DW.PKS 7ÂĄó:
20:30 21:18 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - SIERADZ DW.PKS 7ou@
21:00 21:55 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - ÂŁASK DW.PKS/ZIELONA-OBJ. Uh
21:20 22:20 ÂŁÓDÂŹ, D.A.CENTR. - WIDAWA NOWY RYNEK U+
+ KURSUJE W NIEDZIELE i ¦WIÊTA
U NIE KURSUJE 25.12 01.01 I 1-SZY DZIEÑ WIELKANOCY

do wyboru do koloru

w Âłasku sprawa jest prosta. Autobus jedzie jakieÂś 55 minut, wiĂŞc ze stoperem w Âłapie po 50 minutach zaczynasz napinaĂŚ poÂśladki i nasÂłuchiwaĂŚ, czy autobus przejeÂżdÂża przez tory kolejowe w ÂŁasku. JeÂśli wyczujesz/usÂłyszysz/zauwaÂżysz przejazd kolejowy grzecznie wstajesz i przesuwasz siĂŞ w kierunku drzwi. Upewnij siĂŞ, czy po lewej stronie widaĂŚ duÂży szary budynek bĂŞdÂący szpitalem. Autobus staje, Ty wysiadasz,ja juÂż czekam na przystanku



Temat: Typy wyjeżdżających
4 kolejka hiszpanska 24.09

FC Barcelona - Real Betis Sewilla 2-0
Real Madryt - Sporting Gijon 3-1
Sevilla FC - Espanyol Barcelona 2-1
Real Valladolid - UD Almeria 1-0
Getafe CF - Atletico Madryt 2-2
Real Mallorca - CD Numancia 2-0
Osasuna Pampeluna - Deportivo La Coruna 1-1
Villarreal CF - Racing Santander 2-1
Malaga CF - Valencia CF 0-2
RC Recreativo Huelva - Athletic Bilbao 2-2

5. kolejka Hiszpanska 28.09

Athletic Bilbao - Getafe CF 1-1
Atletico Madryt - Sevilla FC 2-1
Real Betis Sewilla - Real Madryt 1-1
Espanyol Barcelona - FC Barcelona 1-2
Racing Santander - Real Mallorca 2-0
Sporting Gijon - Villarreal CF 1-2
Valencia CF - Deportivo La Coruna 3-1
UD Almeria - RC Recreativo Huelva 1-0
CD Numancia - Osasuna Pampeluna 0-1
Malaga CF - Real Valladolid 2-2

4. kolejka portugalska 28.09

Vitória Setubal FC - Rio Ave FC 1-1
CS Maritimo - Academica Coimbra 0-1
CD Nacional - FC Estrela Amadora 2-0
CD Trofense - Vitoria Guimaraes 2-2
SC Braga - Naval 1-0
CF Belenenses - Leixões SC 2-1
Benfica Lizbona - Sporting Lizbona 2-0
FC Porto - FC Pacos Ferreira 4-1

6. kolejka angielska 27.09

Everton Liverpool - Liverpool 1-1
Aston Villa Birmingham - Sunderland 2-0
Fulham Londyn - West Ham United 2-1
Manchester United - Bolton Wanderers 3-1
Middlesbrough - West Bromwich Albion 1-0
Newcastle United - Blackburn Rovers 2-1
Stoke City - Chelsea Londyn 0-2
Arsenal Londyn - Hull City 3-0
Portsmouth - Tottenham Hotspur 1-0
Wigan Athletic - Manchester City 0-2

7. kolejka francuska 27.09

Le Mans UC - Olympique Marsylia 0-2
Olympique Lyon - AS Nancy Lorraine 4-1
FC Sochaux - FC Lorient 2-0
Valenciennes FC - Toulouse FC 3-3
SM Caen - FC Nantes 2-2
AJ Auxerre - Le Havre AC 3-1
Girondins Bordeaux - AS Saint-Etienne 3-0
AS Monaco - OSC Lille 2-1
Stade Rennais - Nice OGC 27 1-0
Paris Saint Germain - Grenbole Foot 38 4-1

4. kolejka holenderska 27.09

PSV Eindhoven - FC Volendam 4-0
NAC Breda - SC Heerenveen 1-1
Twente Enschede - De Graafschap 2-0
Willem II Tilburg - AZ Alkmaar 1-3
ADO Den Haag - FC Utrecht 2-2
NEC Nijmegen - Heracles Almelo 3-1
Sparta Rotterdam - Roda JC Kerkrade 1-1
Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem 4-2
FC Groningen - Vitesse Arnhem 0-0

4. kolejka włoska 24.09

Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio 1-0
FC Bologna - Udinese Calcio 2-0
Chievo Werona - Torino FC 1-1
Genoa FC - AS Roma 1-1
Inter Mediolan - US Lecce 3-0
Juventus Turyn - Catania Calcio 4-0
Lazio Rzym - AC Fiorentina 2-2
SSC Napoli - US Palermo 0-0
Reggina Calcio - AC Milan 1-1
AC Siena - Sampdoria Genua 0-0

5. kolejka włoska 28.09

FC Bologna - SSC Napoli 1-0
Catania Calcio - Chievo Werona 2-2
AC Fiorentina - Genoa FC 3-1
US Lecce - Cagliari Calcio 1-1
AC Milan - Inter Mediolan 0-1
US Palermo - Reggina Calcio 2-0
AS Roma - Atalanta Bergamo 1-0
Sampdoria Genua - Juventus Turyn 1-1
Torino FC - Lazio Rzym 2-2
Udinese Calcio - AC Siena 0-0

6. kolejka belgia 27.09

FC Brugge - KVC Westerlo 2-0
Standard Liege - Anderlecht Bruksela 1-1
RAEC Mons - KSV Roeselare 0-0
Zulte Waregem - AFC Tubize 2-1
RSC Charleroi - KV Kortrijk 1-1
KSC Lokeren - Cercle Brugge 0-1
KV Mechelen - FCV Dender EH 2-1
Excelsior Mouscron - Racing Genk 0-1
Germinal Beerschot - KAA Gent 1-1

6. kolejka niemiecka 27.09

Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim 2-0
Hamburger SV - Borussia Mönchengladbach 1-0
Hannover 96 - Bayern Monachium 0-2
Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 1-1
Hertha Berlin - Energie Cottbus 2-0
Karlsruher SC - VfL Wolfsburg 0-0
VfL Bochum - Bayer Leverkusen 1-1
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart 2-0
1.FC Köln - Schalke 04 Gelsenkirchen 1-1

12. kolejka I ligi polskiej 27.09

Kmita Zabierzów - Motor Lublin 1-0
Korona Kielce - Warta Poznań 2-0
Zagłębie Lubin - Odra Opole 3-0
Flota Świnoujście - Wisła Płock 1-1
Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków 0-1
GKP Gorzów Wlkp. - GKS Katowice 0-0
Górnik Łęczna - Tur Turek 2-0
Widzew Łódź - GKS Jastrzębie 2-0
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

7. kolejka polskiej ekstraklasy 27.09

Polonia Bytom - Górnik Zabrze 0-1
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 2-1
Odra Wodzisław Śląski - GKS Bełchatów 1-0
Legia Warszawa - Piast Gliwice 3-0
Wisła Kraków - Arka Gdynia 2-0
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok 1-0
Łódzki KS - Lech Poznań 0-2
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2-0



Temat: "MAYO" LT (IV edycja)- Archiwum kolejek (1 - 32)
Wyniki spotkań 13. kolejki:

1. Zagłębie Lubin - Odra Opole 3:0
2. Wisła Kraków - Arka Gdynia 4:0
3. Odra Wodzisław Śl. - GKS Bełchatów 0:2
4. Everton - Liverpool 0:2
5. Wigan Athletic - Mabchester City 2:1
6. AC Milan - Inter Mediolan 1:0
7. Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim 5:4
8. Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 1:1
9. Le Mans UC - Olympique Marsylia 1:1
10. Espanyol Barcelona - FC Barcelona 1:2

Wyniki 13. kolejki:

[table color=blue]
[mrow color=green]
Nick[mcol]Pkt.
[row color=orange] 1. DuchessAgnes [col] 12
[row color=#33FFFF] 2. *martu$ka* [col] 9
[row color=#33FFFF] 2. Oszolom [col] 9
[row color=#FFFF99] 2. Tolek [col] 9
[row color=#FFFF99] 5. Adiurbz [col] 8
[row color=#33FFFF] 5. andrzej.65 [col] 8
[row color=#33FFFF] 5. Gaweł [col] 8
[row color=#FFFF99] 5. JasioJasio [col] 8
[row color=#FFFF99] 5. kibicek [col] 8
[row color=#33FFFF] 5. pawlew [col] 8
[row color=#33FFFF] 5. piastdp [col] 8
[row color=#FFFF99] 5. Woitek [col] 8
[row color=#FFFF99] 13. Johnu [col] 7
[row color=#33FFFF] 13. krzychu135 [col] 7
[row color=#33FFFF] 13. nalewator [col] 7
[row color=#FFFF99] 13. Paszczak [col] 7
[row color=#FFFF99] 13. protero [col] 7
[row color=#33FFFF] 13. sali29 [col] 7
[row color=#33FFFF] 13. smuti [col] 7
[row color=#FFFF99] 20. dejmon [col] 6
[row color=#FFFF99] 20. Kamil_WZL [col] 6
[row color=#33FFFF] 20. KOtzU! [col] 6
[row color=#33FFFF] 20. M.U [col] 6
[row color=#FFFF99] 20. Markis [col] 6
[row color=#FFFF99] 20. Misza [col] 6
[row color=#33FFFF] 20. paczek [col] 6
[row color=#33FFFF] 20. pako [col] 6
[row color=#FFFF99] 20. Paweł [col] 6
[row color=#FFFF99] 20. Radzik [col] 6
[row color=#33FFFF] 20. wolalubin [col] 6
[row color=#33FFFF] 20. wryip [col] 6
[row color=#FFFF99] 20. Znajomy [col] 6
[row color=#FFFF99] 33. bolo69 [col] 5
[row color=#33FFFF] 33. CtrlC [col] 5
[row color=#33FFFF] 33. mariuszekc [col] 5
[row color=#FFFF99] 33. renata920 [col] 5
[row color=#FFFF99] 37. aro [col] 4
[row color=#33FFFF] 37. Golban [col] 4
[row color=#33FFFF] 37. husaria_UK [col] 4
[row color=#FFFF99] 37. KOSMO [col] 4
[row color=#FFFF99] 37. Kubek [col] 4
[row color=#33FFFF] 37. michalind [col] 4
[row color=#33FFFF] 37. mustang [col] 4
[row color=#FFFF99] 37. pabloSK [col] 4
[/table]

Tabela po 13. kolejce:

[table color=blue]
[mrow color=#666600]
Miejsce[mcol]Nick[mcol]Pkt.
[row color=#FF9911] 1. [col] andrzej.65 [col] 98
[row color=#33CC00] 2. [col] piastdp [col] 95
[row color=#33CC00] 2. [col] renata920 [col] 95
[row color=#FF9911] 4. [col] mariuszekc [col] 93
[row color=#FF9911] 4. [col] Radzik [col] 93
[row color=#33CC00] 6. [col] Markis [col] 92
[row color=#33CC00] 6. [col] sali29 [col] 92
[row color=#FF9911] 8. [col] aro [col] 90
[row color=#FF9911] 8. [col] DuchessAgnes [col] 90
[row color=#33CC00] 8. [col] krzychu135 [col] 90
[row color=#33CC00] 11. [col] pabloSK [col] 89
[row color=#FF9911] 11. [col] Tolek [col] 89
[row color=#FF9911] 13. [col] paczek [col] 88
[row color=#33CC00] 13. [col] Woitek [col] 88
[row color=#33CC00] 15. [col] Gaweł [col] 87
[row color=#FF9911] 16. [col] Znajomy [col] 86
[row color=#FF9911] 17. [col] bolo69 [col] 85
[row color=#33CC00] 18. [col] michalind [col] 84
[row color=#33CC00] 19. [col] kibicek [col] 82
[row color=#FF9911] 20. [col] Oszolom [col] 81
[row color=#FF9911] 21. [col] pawlew [col] 80
[row color=#33CC00] 22. [col] KOtzU! [col] 78
[row color=#33CC00] 23. [col] *martu$ka* [col] 77
[row color=#FF9911] 23. [col] nalewator [col] 77
[row color=#FF9911] 25. [col] Johnu [col] 75
[row color=#33CC00] 25. [col] smuti [col] 75
[row color=#33CC00] 27. [col] Kubek [col] 74
[row color=#FF9911] 27. [col] M.U [col] 74
[row color=#FF9911] 29. [col] CtrlC [col] 72
[row color=#33CC00] 30. [col] protero [col] 71
[row color=#33CC00] 31. [col] Paweł [col] 70
[row color=#FF9911] 31. [col] wryip [col] 70
[row color=#FF9911] 33. [col] JasioJasio [col] 69
[row color=#33CC00] 34. [col] husaria_UK [col] 68
[row color=#33CC00] 35. [col] dejmon [col] 67
[row color=#FF9911] 35. [col] KOSMO [col] 67
[row color=#FF9911] 35. [col] wolalubin [col] 67
[row color=#33CC00] 38. [col] Adiurbz [col] 66
[row color=#33CC00] 39. [col] Kamil_WZL [col] 65
[row color=#FF9911] 40. [col] mustang [col] 63
[row color=#FF9911] 41. [col] Golban [col] 60
[row color=#33CC00] 42. [col] pako [col] 58
[row color=#33CC00] 43. [col] Paszczak [col] 57
[row color=#FF9911] 44. [col] scOOtt [col] 56
[row color=#FF9911] 45. [col] kobi_79 [col] 51
[row color=#33CC00] 46. [col] MiedzianyDragon [col] 50
[row color=#33CC00] 47. [col] krzychu/scinawa [col] 49
[row color=#FF9911] 48. [col] piterson [col] 32
[row color=#FF9911] 49. [col] Lemon [col] 28
[row color=#33CC00] 49. [col] Misza [col] 28
[row color=#33CC00] 51. [col] grzechu [col] 25
[row color=#FF9911] 52. [col] Corniculus [col] 20
[row color=#FF9911] 53. [col] nynko_zl [col] 14
[row color=#33CC00] 54. [col] PIRO [col] 12
[row color=#33CC00] 55. [col] Arethaf16 [col] 9
[row color=#FF9911] 55. [col] marcinlubin [col] 9
[row color=#FF9911] 57. [col] boczek [col] 8
[row color=#33CC00] 58. [col] Fish [col] 7
[row color=#33CC00] 58. [col] oskar [col] 7
[row color=#FF9911] 60. [col] Dasher(MKS) [col] 6
[row color=#FF9911] 61. [col] Mario [col] 5
[row color=#33CC00] 61. [col] Rudy149 [col] 5
[row color=#33CC00] 63. [col] Panek2 [col] 4
[row color=#FF9911] 64. [col] kubusINTER [col] 1
[/table]



Temat: Typy wyjeżdżających
ANGLIA 1. KOLEJKA 16-17.08.08.
FC Arsenal - West Bromwich Albion 2-1
Aston Villa - Manchester City 1-1
Bolton Wanderers - Stoke City 0-0
FC Chelsea - FC Portsmouth 2-1
FC Everton - Blackburn Rovers 2-2
Hull City - FC Fulham 1-0
Manchester United - Newcastle United 4-0
FC Middlesbrough - Tottenham Hotspur 0-2
AFC Sunderland - FC Liverpool 1-2
West Ham United - Wigan Athletic 1-0

NIEMCY 1. KOLEJKA 15-17.08.08.
Bayern München - Hamburger SV 2-0
FC Schalke 04 - Hannover 96 1-0
VfL Wolfsburg - 1. FC Köln 0-0
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 3-0
Karlsruher SC - VfL Bochum 1-0
Energie Cottbus - 1899 Hoffenheim 1-0
Arminia Bielefeld - Werder Bremen 0-2
Eintracht Frankfurt - Hertha BSC 2-2
Borussia M'gladbach - VfB Stuttgart 1-2

FRANCJA 1. KOLEJKA 9.08.08.
AJ Auxerre - FC Nantes 1-1
Girondins Bordeaux - SM Caen 1-0
AC Le Havre - OGC Nice 0-0
Le Mans UC 72 - FC Lorient 1-0
Olympique Lyon - FC Toulouse 2-0
AS Monaco - FC Paris St. Germain 2-0
AS Nancy - OSC Lille 1-0
Stade Rennes - Olympique Marseille 1-1
FC Sochaux - Grenoble Foot 0-2
AFC Valenciennes - AS St. Etienne 3-1

FRANCJA 2. KOLEJKA 16.08.08
SM Caen - AFC Valenciennes 0-0
Grenoble Foot - Stade Rennes 1-0
OSC Lille - Le Mans UC 72 2-0
FC Lorient - Olympique Lyon 0-2
Olympique Marseille - AJ Auxerre 2-1
FC Nantes - AS Monaco 0-0
OGC Nice - AS Nancy 0-0
FC Paris St. Germain - Girondins Bordeaux 1-1
AS St. Etienne - FC Sochaux 1-1
FC Toulouse - AC Le Havre 1-1

POLSKA 2. KOLEJKA 2.08.08.
Cracovia Krakow - Arka Gdynia 0-0
Groclin Grodzisk - Piast Gliwice 1-0
GKS Belchatow - Legia Warschau 0-1
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 0-1
Odra Wodzislaw Slaski - Wisla Krakow 0-1
Ruch Chorzow - Slask Wroclaw 1-0
Lechia Gdansk - LKS Lodz 1-0 Polonia Bytom - Lech Poznan 0-1

POLSKA 3. KOLEJKA 9.08.08.
Gornik Zabrze - Ruch Chorzow 1-0
Lech Poznan - GKS Belchatow 1-0
Legia Warschau - Groclin Grodzisk 1-0
LKS Lodz - Odra Wodzislaw Slaski 0-1
Wisla Krakow - Polonia Bytom 2-0
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 1-0 Piast Gliwice - Cracovia Krakow 0-0 Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok 1-0

POLSKA 4. KOLEJKA 16.08.08.
Cracovia Krakow - LKS Lodz 1-0
Groclin Grodzisk - Wisla Krakow 0-0
GKS Belchatow - Piast Gliwice 2-0
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 1-2
Odra Wodzislaw Slaski - Legia Warschau 0-2
Ruch Chorzow - Lechia Gdansk 2-0 Arka Gdynia - Gornik Zabrze 3-1 Polonia Bytom - Slask Wroclaw 1-0

W przypadku, gdyby PZPN zmienił całkowicie terminarz spotkań typuję zwycięstwa gospodarzy po 1-0.

POLSKA 2. LIGA 2. KOLEJKA 2.08.08.
Kmita Zabierzów - GKS Katowice 1-0
Wisła Płock - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 2-1
Motor Lublin - Widzew Łódź 1-1
Korona Kielce - Górnik Łęczna 2-1
Zagłębie Lubin - GKP Gorzów Wielkopolski 2-0
Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 1-0
Tur Turek - Znicz Pruszków 0-1

POLSKA 2. LIGA 3. KOLEJKA 6.08.08
Dolcan Ząbki - Kmita Zabierzów 0-0
GKP Gorzów Wielkopolski - Flota Świnoujście 2-1
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin 1-2
Widzew Łódź - Korona Kielce 1-1
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 2-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 1-1
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 2-0
Tur Turek - Wisła Płock 1-0
GKS Katowice - Znicz Pruszków 0-0

POLSKA 2. LIGA 4. KOLEJKA 9.08.08.
Kmita Zabierzów - Znicz Pruszków 0-1
Wisła Płock - GKS Katowice 1-0
Odra Opole - Tur Turek 1-0
Warta Poznań - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 1-0
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 1-0
Flota Świnoujście - Górnik Łęczna 0-1
Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski 1-0

POLSKA 2. LIGA 5. KOLEJKA 16.08.08.
GKP Gorzów Wielkopolski - Kmita Zabierzów 1-1
Górnik Łęczna - Dolcan Ząbki 1-0
Widzew Łódź - Flota Świnoujście 1-0
Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 1-1
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Motor Lublin 1-0
Tur Turek - Warta Poznań 1-1
GKS Katowice - Odra Opole 1-0
Wisła Płock - Znicz Pruszków 1-1

W przypadku, gdyby PZPN zmienił całkowicie terminarz spotkań typuję zwycięstwa gospodarzy po 1-0.

BELGIA 1. KOLEJKA 16.08.08.
KRC Genk - Germinal Beerschot 1-0
SV Zulte-Waregem - KSC Lokeren OV 1-0
Cercle Brügge - RSC Anderlecht 0-1
KAA Gent - RAEC Mons 1-0
FCV Dender EH - Standard Lüttich 1-1
KV Mechelen - FC Brügge 0-1
KSV Roeselare - KV Kortrijk 1-0
AFC Tubize - Excelsior Mouscron 1-1
KVC Westerlo - Sporting Charleroi 1-0